Video

Přednášky

Přednášky pod širým nebem v bývalém lomu V Kozle

Přednáška Pjéra La Šéze ze dne 1.9.2019 na téma ČLOVĚK A PŘÍRODA

Úvodní přednáška na téma MUŽSKO-ŽENSKÁ POLARITA a z hlediska čtyř živlů ze dne 23.3.2019, která probíhala v prostředí bývalého lomu V Kozle u Berouna. Důraz byl kladen především na co největší srozumitelnost a jednoduchost výkladu. Jde o popis principů, na jakých funguje život v hmotné realitě. Vidění těchto principů nám otevírá cestu ke svobodě. 

Hovory s hosty

Hovory s hosty probíhají v přírodním prostředí, mezi Kozelskými skalami, nedaleko Berouna. Sedí se kamenech před jeskyní nebo v lomu.

CESTA Z UTRPENÍ, CESTA ZA ŠTĚSTÍM

Dne 5.7.2019 si pozval Tomáš Merlin Ježek autora básnické sbírky Čisté srdce, Lumíra Lásku, kontroverzní postavu na poli seberealizace, a to hlavně z toho důvodu, že otevřeně tvrdí, že je osvícený. Osvícení, které je zcela reálné a každému člověku přístupné ho zrealizovat, jako cesta z utrpení a cesta za štěstím.

INSPIROVÁNO JUNGEM

Dne 1.8.2019 si pozval Tomáš Merlin Ježek spisovatele, písničkáře a terapeuta Pjéra La Šéze. Rozhovor nejen o Jungovi a svébytí. 

VNITŘNÍ MOUDROST

Dne 14.9.2019 si Tomáš Merlin Ježek pozval Milana Králíčka, který praktikuje cestu naslouchání vnitřní moudrosti. Jeho záměrem není poskytovat odpovědi ani návody jak se chovat či nechovat, co dělat či nedělat. Chce se s vámi podělit o jednoduchý způsob, jak se napojit na vnitřní moudrost a odpovědi nalézat ve svém vlastním nitru...

PLYNOUT JAKO VODA

Dne 1.2.2020 si Tomáš Merlin Ježek pozval Moniku Alabastrovou, neboli Awen, lektorku a blogerku, se kterou se bavili na téma voda, plynutí, partnerství, vědomí.

Besedy

Host, moderátor a posluchači, kteří kladou otázky. To je základ besedování. Povídáme si v prostředí bývalého lomu V Kozle.

Dne 10.8.2019 proběhla v bývalém lomu v Kozle beseda s Lumírem Láskou na téma OPUŠTĚNÍ OSOBNÍHO DRAMATU A ŽITÍ S LEHKOSTÍ. Vzhledem k dešti má nahrávka sníženou kvalitu zvuku.

Příznaky transformace

Rozhovor pro příznaky transformace o významu snů.

Po krátkém úvodu je v živém vysílání puštěna nahrávka předtočeného rozhovoru ze 7.6.2020, který byl součástí natáčení dokumentárního filmu Pavly Chadimové "Na Prahu". V něm Tomáše zpovídá Pavla Chadimová (cca hodinu a půl) a Tomáš zde popisuje svoji životní cestu. Po skončení rozhovoru pokračuje cca půlhodinové živé vysílání Tomáše s Pepou pro Svobodný Vysílač, Studio Třinec.

Upoutávka na mužské kruhy

Záznam na mobil z komorního koncertu skupiny PraMeny ze dne 8.8.2019 v bývalém lomu V Kozle, ve složení Michal Čagánek, Miloš Löffler a Kristýna Knoppová.

Rozhovor pro příznaky transformace o celistvosti a polaritách

Rozhovor, živé vysílání pro příznaky transformace o umění snít

Ostatní

Provozuje:

Eliška Ježková,

IČO 08057621,

Kozelská 56, 266 01 Beroun

  • Blog.cz Tomas Merlin Jezek
  • Soundcloud profil Thomas Merlin
  • Youtube kanál Cesta k celistvosti
  • Facebook profil